قیمت و خرید کود ورمی کمپوست
5 (1)

قیمت هر کیلو ورمی کمپوست درجه 1 که 95 درصد ورمی و سرند شده است در گونی های 25 کیلویی عرضه می‌شود. پ

چگونه ورمی کمپوست تولید می شود؟

آماده سازی ورمی کمپوست شامل جمع آوری بقایای محصول، زباله های زراعی، کود گاو، مواد زائد گیاهی و برخی دیگر از ضایعات حیوانی است. گودال ها کم عمق نگه داشته می شوند تا گرما کم شود و کرم های خاکی آسیبی نبینند. دمای نزدیک به 30 درجه حفظ می شود، بنابراین کرم های خاکی مواد را سریعتر منتقل می کنند. 

و برای همه این فرایندها، ما باید یک بستر ایجاد کنیم، در یک سوله از هر طرف باز. سپس فضولات گاوداری، به صورت لایه ای قرار می گیرد و کرم های خاکی با سرعت 350 کرم (نزدیک به 1 کیلوگرم) در هر متر مکعب از حجم بستر در بین لایه ها وارد می‌شوند. دمای 30 درجه سانتیگراد با پاشیدن آب بر روی کرتها با رطوبت 40-60٪ حفظ می شود.

تولید کنندگان ورمی کمپوست

غیر از تولید خانگی ورمی کمپوست، شما همچنین می توانید ورمی کمپوست را مستقیماً از فروشگاه یا از طریق سایتهای آنلاین برای باغهای مزرعه یا خانه خود خریداری کنید.

ورمی کمپوست آلی سبزآفرین محصولی از غنی سازی خاک با میکرو ارگانیسم ها و کرم های آیزینیا فتیدا

تقویت کننده ورمی کمپوست ارگانیک – رنگ سیاه و غنی از NPK طبیعی. می تواند برای باغ های خانگی، باغ های تراس، روف گاردن‌ها، مزارع ، اهداف کشاورزی استفاده شود.

ورمی کمپوست فله – آنها مکمل آلی غنی از مواد مغذی را فراهم می کنند که در باغبانی برای رشد سالم و سریع گیاهان استفاده می شود. این فرم برای شل کردن خاکهای سنگین و افزایش احتباس آب تهیه شده است. و بافت خوبی دارد، شامل ارگانیسم های مفید خاک برای غنی سازی خاک است.

15 الی 25 درجه دمای مناسب بستر

کود مورد علاقه باغداران ارگانیک

کرم با آزاد کردن عناصر غذایی و سایر مواد مفید، خاک باغ را شخم می‌زند، در بین افراد فعال در این حوزه “باغداران” و “تولید کنندگان غذای ارگانیک” و “گل زینتی” شناخته شده است زیرا ورمی کمپوست سودآور است بخاطر اینکه بسیاری از آنها در چند وقت اخیر به سبزیجات ، میوه ها و سایر محصولات ارگانیک علاقه دارند زیرا با استفاده از مواد شیمیایی مضر تولید نمی شوند.

راز تغذیه ورمی کمپوست

ورمی کمپوست مواد غذایی را بصورت مداوم و کم کم به ریشه می دهد.

قیمت و خرید کود ورمی کمپوست

ورمی کمپوست ورمیران از کود گاوی تولید می شود. علاوه بر ماده اولیه قیمت کرم نیز بسیار تاثیرگذار است. مابقی موارد تاثیر گذار مربوط به هزینه های کارگری است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *